U bent hier: HOME > Senioren > Fluit- en telschema

Belangrijk nieuws


Sponsors




Activiteiten

  • Geen activiteiten gevonden.

Tel- en fluitschema seizoen 2015-2016

DatumTijdTeam thuisTeam uitFluitenTellen Zaalwacht
24-09-201610:00TFC MC 2VCP MC 2Daniek van den VorstenboschD2 DS1
24-09-201610:00TFC MC 1Luctor MC 1Krissy van den acker MA 1  
24-09-201612:00TFC DS 2Spirit DS 3Michelle somers MC2 
24-09-201612:00TFC MA 1Luctor MA 1Niels van den acker MC1  
24-09-201614:00TFC DS 4Skunk DS 3Iris van den BoogaardDS4 
24-09-201616:00TFC DS 1SOMAS/Activia DS 3NEVOBODS3 
24-09-201618:15TFC HS 1Irmato VC Weert / VCB HS 1NEVOBODS1 
24-09-201618:15TFC DS 3SOMAS/Activia DS 7Taylor PetersDS1  
08-10-201610:00TFC MC 2Detac MC 3 MA 1HS2
08-10-201610:00TFC MC 1Flamingo's'56 MC 5MA 1 
08-10-201612:00TFC DS 2VC Volt / Flip Schoonmaak DS 8Jelle van de WeteringMC1 
08-10-201612:00TFC MA 1Detac MA 2Nels EgelmeersMC2 
08-10-201614:00TFC DS 4VC Volt / Flip Schoonmaak DS 7Lisanne TimmersDS2 
08-10-201616:00TFC DS 1Dunamis DS 1NEVOBOH1 
08-10-201616:00TFC HS 2VC Athos '70 HS 1Olaf WoutersH1 
08-10-201618:15TFC HS 1Hands up HS 2NEVOBOH2 
08-10-201618:15TFC DS 3Tornado Nistelrode DS 1Mat ReinenH2 
22-10-201610:00TFC MC 2Vollan '65 MC 1Peter van ZutvenDS2DS4
22-10-201610:00TFC MC 1Achilles MC 1Jelle van de WeteringDS2 
22-10-201612:00TFC DS 2Hajraa DS 7Wietse van de ElzenH3 
22-10-201612:00TFC MA 1VCH Schijndel MA 1Tom SchoutenH3 
22-10-201614:00TFC DS 4Spirit DS 4Lieke de GrootDS1 
22-10-201614:00TFC HS 3Flamingo's'56 HS 3Sanne van de BogaartDS1 
22-10-201616:00TFC DS 1VVC-Vught DS 1NEVOBODS4 
22-10-201616:00TFC HS 2DKJO HS 1Teun AlthuizenDS4 
22-10-201618:00TFC HS 1HORNERHOF/HHC HS 1NEVOBOH2 
22-10-201618:15TFC DS 3Havoc DS 4Joep van der PolH2 
26-10-201621:00TFC HS 2VC Volt / Flip Schoonmaak HS 4Niels van den AckerZelf Regelen
29-10-201610:00TFC MC 1Detac MC 4 DS3 
12-11-201612:00TFC DS 2Saturnus/Hendriks Coppelmans DS 5Steffi DonkersDS4DS2
12-11-201612:00TFC MA 1VCP MA 1Dames 4 DS4 
12-11-201614:00TFC DS 4Skunk DS 4Krissy van den AckerDS3 
19-11-201612:00TFC MC 2Avance MC 2Manon van den BoomH1HS1
19-11-201616:00TFC DS 1Argos DS 1NEVOBOH2 
19-11-201616:00TFC HS 2Hovoc HS 2Bas GaertnerH1 
19-11-201618:15TFC HS 1HLB Van Daal/DS HS 2NEVOBOH3 
26-11-201618:00TFC DS 2Hands up DS 4 MA1 
10-12-201610:00TFC MC 2Apollo Mill MC 1Dames 4MA1DS3
10-12-201610:00TFC MC 1Avance MC 3Dames 4MA1 
10-12-201612:00TFC MA 1HLB Van Daal/DS MA 2Elle HuvenaarsMC1 
10-12-201614:00TFC DS 4Were-Di DS 4John coppens MC2 
10-12-201614:00TFC HS 3Civitas HS 3Nels EgelmeersHS1 
10-12-201616:00TFC DS 1Spirit DS 1NEVOBOHS3 
10-12-201616:00TFC HS 2NVC HS 1Jeroen DonkersDS3 
10-12-201618:15TFC HS 1Nuvoc HS 1NEVOBODS1 
10-12-201618:15TFC DS 3SOMAS/Activia DS 7Romanie SchuurmansHS2